‘Më ndihmoni’ Klaudia Pepa shfaqet në shoqërinë e një mashkulli në plazh

590
Sigal

Balerina e njohur kaludia Pepa është shxumë aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku shihet në shoqërinë e një mashkulli.

Në foto Klaudia shihet e shtirë për tokë dhe teksa djali në fjalë i ka kapur këmbën.

“Më ndihmoni”, ka shkruar Klaudia pranë fotos,ku fansat kanë nisur menjëherë ta pyesin se nëse djali në foto është i dashuri i saj.

ImageImageImage