Me flokë të gjatë e të kapura bisht, pamja e Julian Dedës para 20 vitesh do t’ju habisë

431
Sigal

Jul Deda ka publikuar një foto të vjetër në ‘Instagram-in’ e tij disa minuta më parë. Shkrepja në fjalë i përket 20 viteve të shkuara dhe me siguri e ka habitur një pjesë të mirë tuajën.

Nga çfarë kuptojmë, foto është marrë nga një realizim televiziv i shumë viteve më parë në ‘TVSH’, me shumë gjasa nga koha kur Juli sapo kishte nisur punën në televizion.

“Mos u frikësoni, jam unë para 20 vitesh”,-ka shkruar me humor aktori krahas fotos në fjalë. Më i dobët, me flokë të gjatë dhe të lidhur pas, këtë pamje të Julit me siguri nuk mendonit se do e shikonit ndonjëherë.

Image