Më e dashuruar se kurrë, Bebe Rexha uron të dashurin për ditëlindje

94
Sigal

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha pavarësisht se është aktive në rrjetet sociale, ajo nuk tregon shumë nga jeta e saj private. Në intervista të dhëna më parë ajo ka treguar se është në një lidhje me Keyan Safyari por këngëtaren nuk e kemi parë shpesh të postojë foto apo video me të dashurin e saj.

Megjithatë së fundmi, e ka bërë një përjashtim pasi ka publikuar në rrjetet sociale një album me foto të disa momente të lumtura pranë partnerit duke treguar se sa e do dhe se sa e lumtur është pranë tij. Kjo pasi ai feston ditëlindjen e 39.

Bebe i ka bërë një urim të thjeshtë por domethënës, duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen, të dua!”