“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/ Peshëngritësja shqiptare zbulon “sekretin”

154
Sigal

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar ish-peshëngritësja Sherjana Ruçi. Teksa po flitej për plazhin dhe të ekspozuarit në rrezet e diellit, në sy binte ngjyra “çokollatë” që Sherjana kishte përftuar.

E pyetur nga Bieta për këtë gjë, Sherjana u përgjigj se ka shkuar në plazh vetëm tre ditë.

“Kam qenë vetëm tre ditë. Dy të diela rresht dhe një të diel gjysmë dite sepse ra shi. Por gjithsesi ngjyrën e kam marrë”, tha Sherjana.

“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/

“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/

“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/

“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/

“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/

“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/

“Me 2 ditë plazh u bëra çokollatë”/