Mbahuni, Demi Rose ekspozon të pasmet bombastike

336
Sigal

Demi Rose duket sërish ‘zjarr’. Demi Rose po vazhdon aktivitetin e saj me postime provokuese në rrjete sociale.

Modelja nga Mbretëria e Bashkuar ka ndarë një tjetër imazh joshës në profilin e saj zyrtar në Instagram, ku me një veshje transparente vithet ‘bombastike’ tërheqin vëmendjen e publikut.

Imazhi i ndarë nga Demi për pak orë arriti të marrë qindra mijëra pëlqime dhe komente të cilat e përshkruanin atë si një ‘zjarr’.

ImageImageImage