Marrëzia e Rezarta Shkurtës, ja çfarë bëri për të realizuar një foto të bukur

457
Sigal

Tashmë të gjithë e dinë se Rezarta Shkurta hoqi dorë nga muzika për t’iu dedikuar pasionit të saj më të madh.

Krijimtaria dhe fotot janë kthyer në qendrën  më të dedikuar të Rezartës, veç vajzës së saj.

Rezarta ka treguar me anë të një postimi se nuk e kursen veten, madje e ve edhe në rrezik për të realizuar atë që dëshiron.

‘Kur rrezikohet dhe jeta për të kapur një foto të bukur’- ka shkruar Rezarta në foton e publikuar.