Ditën e sotme ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij është e para që e ka uruar dhe surprizuar njeriun e zemrës. Monika nuk ka zbuluar shumë nga detajet, por duket që festës nuk i kanë munguar dritat dhe detajet festive, ndërsa vendi duket se është shumë special.

Krahas fotove që ka publikuar pak minuta më parë ajo ka shkruar: “Urime. Gëzuar ditëlindjen jeta ime”.