Sigal

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo di si të na tregojë përherë që mosha për të është vetëm një çështje numrash. Linjat perfekte të saj do të xhelozonin dhe një 18-vjeçare, edhe pse tashmë vetë Ledina i ka kapërcyer të 40-tat.

Së fundi ajo ka publikuar dy foto në Instagram ku shfaqet shumë joshëse, edhe pse me vajzën e vogël në krah.

Bukuroshja bjonde shihet e veshur me një bluzë të bardhë disi të tejdukshme që e bën të pashmangshme dukjen e mungesës së reçipetave. Kjo gjë ka rënë në sytë e ndjekësve në Instagram, të cilët e përgëzojnë për figurën e përsosur dhe i vënë në dukje “dukjen e thithkave”.

Epo që Ledina Çelo është një mami seksi, këtë nuk e vëmë fare në diskutim!