Landi feston ditëlindjen, Armiri e uron me fjalët prekëse të Dr.Florit

400
Sigal

Grupi i njohur West Side Family prej vitesh ka sjell një sërë histesh që dëgjohen dhe pëlqehen nga të gjithë.

Pas largimit të Dr. Florit, Armiri dhe Landi vendosën që të vazhdojnë me grupin dhe vitet e fundit kanë publikuar disa këngë që janë kthyer në hite.

Ditën e sotme, këngëtari i njohur Ladi Hysa feston ditëlindjen dhe Armiri ka prekur gjithë fansat me urimin e tij.

AI ka vendosur që ta urojë mikun e tij me disa fjalë të thëna nga Dr. Flori.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai im. “Jeta shkon, kështu është e kështu do jetë gjithmonë” cit. Dr.Flori. Jemi bashkë tani e përgjithmonë.”, i shkruan Armiri Landit.

Image

Image