Ky fëmijë “i jep kënaqësi shpirtërore”, Kimit

420
Sigal

Kim Kardashian ka thënë se Saint “është aq i ëmbël” saqë i jep kënaqësi shpirtërore asaj, derisa ai mbushi sot katër vjet

Ai vazhdimisht qesh kur del në fotografi.

E kjo sipas Kim Kardashian, Saint West është një diell natyral për të, kurse ylli i emisioneve reality i ka kushtuar një status atij pasi që djali i saj i parë mbushi katër vjet të enjten.

“Nuk kam fjalë për ta përshkruar se sa shumë e dua buzëqeshjen tënde dhe kaçurrelat e tuaja Saint! Ti i sjell kaq shumë kënaqësi shpirtit tim”, ka shkruar ajo si nënë krenare, e cila është fotografuar me të në Los Angeles të mërkurën në mbrëmje.