Klea Huta me barkun e rrumbullakosur, respekton kodin e veshjes, foto nga ditëlindja e Kiara Titos

640
Sigal

Klea Huta  dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre parë. Pas 6 vitesh lidhjeje, të cilën deri para pak kohësh e mbajtën të fshehtë, ata shumë shpejt do të bëhen prindër. Fëmija pritet të vijë në jetë në ditët e para të verës dhe është i gjinisë mashkull.

Në ditëlindjen e Kiara Titos,  Klea Huta shfaqet  me barkun e rrumbullakosur, Ajo është e veshur me rroba në ngjyrë të zezë, ndoshta për të mos rënë në sy  ose i është përshtatur kodit të veshjes së eventit ku ka marrë pjesë. Në foto pranë saj ndodhet  edhe këngëtarja Anxhela Peristeri.