Klaudia Pepa jep lajmin e bukur: Bëhet pjesë e programit të ri televiziv

505
Sigal

Balerina e njohur Klaudia Pepa përflitet shpeshherë në mediat rozë për jetën e saj artistike dhe private.

Ajo prej disa vitesh është zhvendosur në Itali dhe përveçse publikut shqiptar ka fituar edhe zemrat e publikut italian, duke u kthyer kështu në një nga femrat më të komentuara.

Mirëpo së fundmi balerina ka treguar se do të shfaqet në ekran më një emision televiziv të ri.

Klaudia e ka dhënë lajmin përmes një postimi të bërë në Instagram, por nuk ka zbuluar informacion të mëtejshëm duke lënë enigmë edhe televizionin ku do të shfaqet.

“Muaji nëntor është muaji i zjarrit për mua, së shpejti do ju tregoj se në cilin program televiziv do më shihni”, ka shkruar Klaudia krahas fotos së publikuar në profilin e saj të Instagramit.

dfghjkl;.jpg