Kështu se keni parë asnjëherë Dua Lipën…

450
Sigal

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ndodhet me pushime Indi.

Atje, ka vizituar pikat më të rëndësishme turistike.

E në imazhin e parë që e hodhi në Instagram, këngëtarja shqiptare është mbuluar me një shami të kaltër.

Dua vizitoi edhe detin dhe edhe aty ishte e veshur e tëra.

 

© SYRI.