Këngëtarja shqiptare bie në mes të skenës, reagimi i saj do t’ju habis

470
Sigal

Reperja e njohur shqipare, Rina Balaj, ka performuar në “Alba Festival” në Zvicër, ku emra të njohur të muzikës si, Ledri Vula apo Rita Ora u ngjitën në skenë.

Rina dha një performancë të shkëlqyer para një numri të madh të të pranishmëve mirëpo në një moment ndodhi një incident i pakëndshëm.

Teksa po këndonte e kërcente, reperja shqiptare u pengua në skenë dhe rrëzua.

Ajo e mori shumë shpejt situatën nën kontroll dhe vijoi performancën pasi bëri një përulje!

Videoja e publikuar nga emisioni “n’ZOOM”, po qarkullon në mbarë rrjetin!