Këngëtarja e njohur konfirmon shtatzëninë, publikon foton e ëmbël dhe zbulon gjininë: Prej 9-muajsh unë…

277
Sigal

Këngëtarja e njohur, Olta Boka ka zbuluar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël prej 9-muajsh tanimë. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj pak minuta më parë një foto ku shfaqet e veshur me fustan ngjyrë rozë, mes luleve në natyre dhe me barkun e rrumbullakosur.

“Prej 9-muajsh unë shoh vetëm me sy të ngjyruar rozë. Prej 9 muajsh, roza është ngjyra ime e dashurisë së përjetshme”, ka shkruar Olta krah fotos duke treguar njëherazi se është në pritje të një vajze.

Me siguri këngëtarja është duke përjetuar momentet më të bukura në jetën e saj pasi shumë shpejt do të mundet të mbajë në krah dashurinë më të madhe të saj