Këngëtari i njohur shqiptar konfirmon romancën e re me bjonden simpatike

391
Sigal

Edhe pse prej disa kohësh I mungon skenës së muzikës shqiptare, Adrian Gaxha ende vazhdon të përflitet për jetën e tij private.

Para disa kohësh për këngëtarin filluan dyshimet se ai kishte filluar një lidhje me një vajzë të panjohur për opininoni public.

Sipas “Prive” çifti kishin kohë bashkë dhe vajza quhet Sidorela Dauti.

Vajza në fjalë mbante dhe ende e mban edhe shkronjën e parë të emrit të Adrianit, në biografinë e saj në Instagram.

Në një intervistë për “Prive” sot këngëtari e pranoi lidhjen duke u shprehur se lajmet kanë qenë të vërteta.

“Ju keni raportuar dhe ka qenë e vërtetë”, ka thënë ai i buzëqeshur. “Dhe ende është e vërtetë”, ka deklaruar këngëtari.