Këngëtari i njohur nuk harron dot ishin e tij, ja detaji…

304

Lidhja e tyre ka marrë fund prej kohësh, por fansat besojnë se Drake është ende i dashuruar me Rihannën. Spekulimet nisën nga tatuazhi i tij në krah.

Me anë të disa postimeve në Instagram ku tregoi se po punon për një album muzikor, ndjekësit vunë re portretin e një gruaje në krahun e tij.

Të gjithë dyshojnë se është Rihanna dhe në Tëitter kanë shpërthyer pyetjet për këtë. Në vitin 2016 kur po shijonin lidhjen e dashurisë, ata bënë të njëjtin tatuazh “një peshk”.

Rihanna e bëri në kycin e këmbës ndërsa Drake në krah. Aty pranë është dhe portreti i gruas, por ndjekësit e vunë re tani.

Kujtojmë se Rihanna është bërë një sipërmarrëse e suksesshme dhe po shijon historinë e dashurisë me Hassan.