Kejvina Kthella ‘tërbon’ rrjetin, pozon e lagur në jaht

869
Sigal

Kejvina Kthella erdhi tejet e ‘nxehtë’ në paraqitjen e radhës. Ish-belina e njohur dhe shumë seksi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi në top-formë.

Modelja kishte veshur një palë bikini të kuqe, në të cilat tregonte format perfekte trupore. Ajo mori pozë joshëse mbi jaht, foto në të cilën u shfaq e lagur dhe dukej tejet provokuese.

Gjatë këtyre javëve, Kejvina nuk i ka kursyer imazhet joshëse nga plazhi.

Image