Kaq lozonjare dhe të lumtur nuk e kishit parë Arilena Arën

454
Sigal

Këngëtaraja Arile Ara ka preferuar të qëndrojë larg tregut muzikor kohët e fundit.

Megjithëse nuk lë pa përshëndetur në rrjetet sociale fansat e saj.

Këtë të djelë ajo është shfaqur e qeshur dhe super lozonjare në një foto bardhë e zi.

Këngëtarja e hititi ‘Nëntori’ që u ndërkombëtarizua dhe morri një sukses të padiskutueshëm duket të jetë në kulmin e lumturisë.