Ja si duket Enca pa ndërhyrjet e Photoshop-it

307

 

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një nga personazhet më të përfolura në showbizin shqiptar.Kjo për faktin se në paraqitjet e saj publike, ajo shfaqet vazhdimisht ‘e nxehtë’ dhe mjaft e ‘guximshme’.

Nëpër videoklipe dhe paraqitje të saj nëpër rrjetet sociale, Enca vazhdimisht kritikohet nga fansat për përdorimin e ‘photoshopit’ për të formësuar linjat trupore.

Së fundmi nëpër rrjetet sociale po qarkullon një fotografi ku shihet Enca e cila është e ftuar në një emision televiziv.

Në të vërtetë ajo duket shumë më ndryshe nga fotografitë që i publikon nëpër rrjetet sociale, se sa në realitet.