Ja si dukej Delinda Disha para se të bëhej e famshme

1056
Sigal

Ajo është një ndër aktoret më të njohura të spektaklit “Portokalli”, e famshme për rolet e saj si drejtoresha e tatimeve, bashkëshortja tek “çifti i lumtur”, Miss Dhoqina etj.

Delinda Disha ka mbledhur mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë së fundmi me ta një foto të vjetër të 14 viteve më parë.

Ajo ka pozuar në vitin 2005 në qytetin e Beratit, më e re në moshë, me flokët të gjatë e të errët dhe tualet të rënduar.

“2005, Berat. S’kam ndryshuar shumë”- shkruan aktorja krahas fotos.

Image