Ish-banori i “Big Brother” bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e vajzës

688
Sigal

Një nga djemtë më të përfolur të edicioneve të para të Big Brother Albania është bërë baba për herë të parë.

Ervin Sinjari dhe partnerja e tij Eri u bënë prindër të një vajze, një vit pas martesës së tyre.

Daisy Rose është emri që ata kanë zgjedhur për vajzën e tyre.