I “shpërthejnë” rrobat nga të pasmet: Këngëtarja “lë nam” në mes të skenës

480
Sigal

Ajo nuk di të ndalet. Bëhet fjalë për reperen e njohur, Cardi B, e cila është personazhi më i komentuar në mediat e huaja.

Edhe pse është në një gjendje jo të mirë shëndetësore, ende nuk i ka lënë pas koncertet.

Gjatë performancës së saj, teksa bënte Twerk, i ka ndodhur një incident në pjesën e të pasmeve. Reperes i është grisur veshja pikërisht në pjesën intime.

Ajo është lajmëruar nga ndihmësit e saj dhe menjëherë ka lënë skenën për tu ndërruar.

Whoops! While dancing and twerking to the groove of the music, Cardi ripped the rear end of her mesh jumpsuit