Greta Koçi tregon cila është fobia e saj më e madhe

436
Sigal

Këngëtarja e talentuar Greta Koçi e cila po shijon suksesin e këngës më të fundit të titulluar “E kuqe”, është shumë aktive në llogarinë në Instagram.

Përmes “Quiz”, opsionit më të ri në Insta Story ajo na ka treguar të gjithëve fobinë e saj më të madhe.

E dini cila është?

Janë pikërisht minjtë dhe duhet thënë që një pjesë e mirë prej nesh i ka fobi gjithashtu.