Geti dhe Marina publikojnë momentet e ‘nxehta’ në pishinë

222
Sigal

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca këto ditë të nxehta të fundit të korrikut po i kalojnë në bregdet duke u relaksuar.

Ka qenë Marina, që ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet në çaste romantike bashkë me Getin në pishinë.

Dyshja ishin përqafuar dhe po freskoheshin në këtë ditë të nxehtë, teksa tregojnë se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Geti është “Zhytem”, të cilin e solli në bashkëpunim me Majkun.