Georgina Rodriguez një nënë shembullore, çfarë bën për fëmijët e Ronaldos

60

Ajo ka publikuar foto të ndryshme gjatë pushimeve në jahtin luksoz. Por, e dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka vendosur të ndajë edhe disa fotografi të tjera ndërsa shihet së bashku me familjen e saj.

26-vjeçarja është parë e veshur me bikini, ndërsa pranë saj qëndronin futbollisti i njohur dhe katër fëmijët.

Gerogina është shfaqur më e lumtur në krah të pjesëtarëve të familjes. Në fotot e publikuara shihet qartë kujdesi që ajo tregon ndaj të miturve, edhe pse 3 prej tyre nuk janë fëmijët e saj biologjikë.

Ronaldo dhe Georgina po paguajnë 33 mijë euro qira në javë për të qëndruar në jaht