Fustani i zi dhe i ngushtë, i nxjer në pah linjat bombastike partneres së futbollistit portugez

235
Sigal

Ajo po vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet joshëse.

Partnerja e Ronaldos, së fundi publikoi një fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër, të zi, ndërsa sipër kishte veshur një këmishë të bardhë.

Bukuroshja dukej elegante teksa vuri në plan të parë këmbët seksi e ulur pranë pianos, ndërsa realizoi foto tërheqëse.

Georgina së fundi është komentuar shumë për fizikun, teksa po tregon format trupore nga palestra.

Image