FOTO/ Kaq serioze qenka? Pasi u kapën MAT në aeroport, tani Luanën e mbështet edhe familja e Krenar Çoçajt, shihni çfarë kanë bërë

357
Sigal

Luana Vjollca njoftoi ditë më parë se do të performojë në një klub nate në Zvicër, për Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Mediat arritën të mësonin se, këngëtarja dhe moderatorja shqiptare do të shoqërohej nga partneri i saj, Krenar Çoçaj. Dhe dyshja u fotografua ditën e djeshme në aeroport në praninë e njëri-tjetrit.

Luana ishte veshur me të zeza, ndërsa mbante kapelë dhe syze dielli, pavarësisht se ndodhej brenda në aeroport, si një mënyrë për të mos u dalluar.

Por sado që Luana mundohet të fshihet, ata duken të pandarë.

Luana publikoi para pak ditësh këngën e saj të fundit “Boll u bo tu vujt” dhe një suport ia ka dhënë edhe kushërira e Krenarit, Edona Çocajn. Ajo ka publikuar në instastory një foto nga kënga e Luanës dhe moderatorja e ka ripostuar në instastoryn e saj.

vjolld.jpg