FOTO/ Gjysmë e zhveshur me bikinit e bardha, Dafina Zeqiri pozon nga ishujt Maldive

533
Sigal

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e fansave me këngët që bën, dhe kjo duket më së miri pasi akoma këngët e bëra ‘hit’ vazhdojnë të dëgjohen pafund.

Dafina duket se është shkëputur shumë nga tregu muzikor, por ajo vijon të jetë aktive në rrjetet sociale nga ku poston çdo moment nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga ishujt Maldive, ku shfaqet me bikini të bardha duke nxjerrë në pah linjat trupore.

Krahas fotove Dafina shkruan: Vallëzoni me valë, lëvizni me detin.