FOTO/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj japin lajmin e bukur

391

ni Koçi dhe Genc Prelvukaj për mua me radhë përfliten në media së janë në një lidhje dashuri ata kanë preferuar të heshtin. Ndërkohë ata janë fotografuar së bashku nëpër rrugët e Tiransës dhe hera e fundin ka qenë pak kohë më parë për ditëlindjen e këngëtares shqiptare.

Gjithashtu ata nuk kanë ndalur dhe bashkëpunimet e tyre. Pas “Shi bie në Tiranë” dhe “Vetëm ti” çifti ka gati një tjetër këngë së bashku. Ditën e djeshme në Instastory, Eni ka dhënë lajmin e bukur të gjithë po presin.

Eni Koci

E pyetur se kur do të bëjë një këngë të re me Gencin, ajo është përgjigjur se kënga është gati dhe do të danë në treg shumë shpejt. “E kemi gati dhe jam e sigurt që do t’ju pëlqejë shumë.”- shkruan Eni Koçi në Instagram.