FOTO/ “Çmendi” shqiptarët, shokon aktorja: Burri më rrahu 2 orë me rrip kur isha shtatzënë

400

Aktorja e njohur si “Ahsen Hatun” nga seriali shumë i ndjekur “Sulejmani i madhërishëm” ka shokuar jo pak me deklatën e saj, ku ka treguar se si burri i saj e kishte rrahur 2 orë me rrip në kohën kur ishte shtatzënë.

“Kur isha shtatzënë më ka rrahur 2 orë me rrip. Sapo dola nga dushi dhe kisha vetëm një peshqir. Rashë në tokë dhe po ruaja vetëm barkun”, ka thënë ajo.

Ceren Hindistan nisi një lidhje dashurie me biznesmenin Umit Aslan në vitin 2014. Ceren dhe Umit u ndanë në vitin 2016, 1 vit pas lindjes së vajzës.