Foto/ Bebe Rexha takon aktoren e saj të preferuar

243

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka realizuar ëndrrën e saj për të takuar aktoren e preferuar, Angelina Jolie.

Bebe e takoi Jolie në premierën e “Maleficent: Mistress Of Evil”.Këngëtarja dhe aktorja pozuan pranë njëra-tjetrës, të dyja të veshura me fustane të zi. Angelina të dua”, shkruan Bebe në njërën prej videove ku filmon Jolie me fëmijët e saj.

Bebe nuk u ndal me kaq pasi edhe pas takimit ishte shumë e emocionuar dhe shkruajti: “Takova Mbretëreshën Jolie”.

 

ImageImageImage