FOTO/ “Albi iku tani, e mori tjetra”, ja çfarë shkruan Klaudia Pepa në…

1200
Sigal

Kohët e fundit lajmi se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kaë filluar një lidhje dashurie u komentua gjerësisht. Shkak i këtyre dyshimeve u bënë postimi i fotove nga i njëjti destinacion i Albës dhe Albit.

Pjesë e këtyre lajmeve sigurisht që nuk mund të lihej jashtë edhe ish-bashkëshortja e tij, Klaudia Pepa. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ndërsa në përshkrim ka vënë shkronjën “A”.

Kjo nuk ka kaluar pa u komentuar nga fansat, të cilëve mënjëherë mendja u shkon te Albi.

“Iku tani, e mori tjetra”, është një prej komenteve.

Ndërsa Klaudia është duke realizuar setin e ri fotografik.