Sigal

“Gruaja e Judës” ishte telenovela që tmerroi dikur gjithë shqiptarët, por në të njëjtën kohë edhe i fiksoi të githë për të parë Altagracian. Bukuroshja brune ishte një nga personazhet më interesantë dhe sot ajo vazhdon të jetë njësoj e bukur. Në fund të telenovelës u zbulua se pas vrasjeve qëndronte Altagracia Del Toro e cila luante rolin kryesor. Si duket sot brunia misterioze?
Aktorja Astrid Carolina Herrera sot është 55 vjec.

Aktorja është nënë e një vajze të cilën e rrit e vetme dhe me të ka një marrëdhënie të veçantë të cilën e tregon edhe me postimet në rrjete sociale.