Fifi jep lajmin befasues që i la të gjithë pa fjalë…

371

Mbrëmja e djeshme ishte e qetë, derisa këngëtarja Fifi vendosi ti surprizojë të gjithë dhe të postojë në Instagram një njoftim, ku i tregon të gjithëve se do të fejohet.
“Ej njerëz, po fejohem, ose me 3 ose me 9”- shkruan Fifi në Insta-story, duke e shoqëruar shpalljen e fejesës dhe me një emoji, i cili tregon entuziasmin e saj për këtë ngjarje të rëndësishme.

Gjithsesi ne kemi shumë pyetje… Bëhet fjalë për 3 dhe 8 mars? Me kë do të fejohet? Kur e mori këtë vendim? Dhe mbi të gjitha, pse është midis datës 3 dhe 8?

Gjithashtu ka mundësi që ky njoftim të jetë pjesë e strategjisë për të njoftuar projektin e saj të ardhshëm muzikor. Siç mund të jetë dhe kjo foto e postuar para kësaj story:

Që është shumë e ngjashme me këtë foto të psotuar nga Flori Mumajesi:

Gjithashtu ajo postoi dhe një video të shkurtër që e fshiu shumë shpejt, nga ky është shkëputur kjo foto:

Pra fejesa=projekt muzikor? Ose jo, gjithçka që mund të bëjmë është të presim deri në datat që Fifi ka njoftuar dhe të zbulojmë gjithçka.