Fansat e bindur se Vivien dhe Getinjo janë rikthyer bashkë. Ish-banorja shfaqet në Ferizaj me nënën e reperit

134
Sigal

Duket se nuk ka më dyshime për rikthimin e Getinjos dhe Vivien vetëm disa javë pasi ata konfirmuan ndarjen e tyre.

Dyshja të cilët u njohën brenda “Big Brother VIP Kosova” nisën një romancë të cilën e vazhduan dhe jashtë shtëpisë, disa ditë më parë janë kapur bashkë në një lokal në Ferizaj dhe që atëhërë po përfliten se dyshja janë rikthyer sërish.

E së fundmi në TikTok po qarkullon një tjetër video e cila konfirmon se çifti janë bashkë. Vivien shihet sërish në Ferizaj por kësaj here ajo shfaqet me të ëmën e reperit duke bërë pazar.