Familja e këngëtarit të njohur në zi, humb njeriun më të shtrenjtë

92

Ndahet nga jeta babai i këngëtarit të njohur shqiptar. Lajmin e hidhur e ndau në rrjetet sociale vetë këngëtari, Shkëlzen Jetishi.

Jetishi postoi një foto me të atin e ndjerë dhe shkroi: “Sot u nda nga jeta babai ynë Sokol Jetishi.”

Image

Sokol Jetishi u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare.Ndërkohë kolegë, familjarë dhe fansa të këngëtarit i kanë shprehur ngushëllimet këngëtarit.