Ermal Fejzullahu bëhet nostalgjik, ja si dukej 11 vite më parë…

515
Sigal

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Ermal Fejzullahu është ndjerë nostalgjik ditën e sotme dhe ka publikuar në Instastory disa foto të 11 vite më parë.

Në foto shihet këngëtari së bashku me partneren e tij, Ariana Fejzullahu.

Ndonëse janë të rinj në moshë, ata numërojnë tashmë 11 vite martesë bashkë.

Përveç këtyre ai ka publikuar dhe disa foto të 2 fëmijëve të tij kur ishin të vegjël, Arti dhe Buna.

Tashmë çifti ka 3 fëmijë, Buna, Era dhe djali i quajtur Art.