E veshur me bikini sensuale, Bleona Qereti tregon jetën si beqare

268
Sigal

Bleona Qereti është një nga ato këngëtare që ‘nuk njeh’ moshë. Përpos viteve që ikin, ajo është po aq e freskët sa në pamjen e parë televizive.

Pak minuta më parë, Bleona ka postuar në rrjetet sociale një foto e veshur me rrobabanjo rozë dhe duket më sensuale se kurrë.

Ndër të tjera, ajo nuk ka nguruar të tregojë edhe një detaj nga jeta e saj si beqare.

“Njerëzit që kanë qenë beqarë për një kohë të gjatë janë më të vështirë për t’u dashur, sepse janë mësuar aq shumë të jenë beqarë, të pavarur dhe të vetëmjaftueshëm, saqë duhet diçka e jashtëzakonshme për t’i bindur se kanë nevojë për ju në jetën e tyre ….”, ka shkruar këngëtarja krah fotos.