E veshi Jonida Maliqi, fustani kthehet në trend

1173
Sigal

Kur bëhet fjalë për Jonida Maliqin, askush nuk e vë në dyshim stilin e saj të veshjes.Tashmë ajo njihet mjaft mirë për stilin dhe elegancën e saj.

Të gjitha veshjet që Jonida përdor, kthehen në trend dhe janë mjaft të pëlqyera. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me fustanet që ajo ka  veshur kohët e fundit,  ku duket mjaft elegante dhe madhështore.

Bëhet fjalë për fustanet  e gjatë, bust dhe me kraharorin e ekspozuar. Në llogarinë e saj në “Instagram”, Jonida ka postuar disa foto e veshur me fustane të gjatë ku duket e mahnitshme.

Këto fustane i kemi parë të veshur nga shumë femra.