E thirrën në dasmë për të kënduar, nusja ‘ngacmon’ këngëtarin e njohur shqiptar

682
Sigal

Ky është sezoni i martesave dhe të shumtë janë këngëtarët të cilët angazhohen në dasma të ndryshme, për të performuar në ditën më të veçantë të çifteve.

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, i cili ishte sot i ftuar në emisionin “Trokit”, ka treguar për publikun eksperienca personale nga dasmat në të cilat ka performuar gjatë verës.

“Shiko, duhet të dish si të reagosh, duhet të jenë gjërat në rregull. Ka ndodhur që nusja më ka ngacmuar, apo edhe të ftuara në dasma, me letra, më numrat e telefonit. Por unë i ndaj gjërat.”- ka  thënë Loshi.