DJ me famë botërore i “fiksuar” pas Marina Vjollcës, bën veprimin e papritur

163
Sigal

Marina Vjollca është padyshim një ndër personazhet më simpatikë të ekranit shqiptar Moderatorja spikat gjithmonë për hijeshinë në çdo paraqitje televizive. Bukuria e saj nuk mund të kalojë pa u vënë re, dhe duket se kjo ka tërhequr vëmendjen dhe të Deejay-t me famë botërore, Dj Snake.

Pas një komenti që i bëri pak ditë më parë në një foto që Marina kishte postuar në Instagram, Dj Snake s’e ka lënë me kaq. Si duket, artisti me famë botërore është fiksuar keq me moderatoren bukuroshe pasi ai i ka komentuar sërish në videon e fundit që ka postuar.