Ditëlindje romantike, Angela Martini surprizohet nga bashkëshorti miliarder

551
Sigal

Angela Martini feston ditëlindjen dhe Dragosi nuk mund të ishte më romantik se kaq.

Si gjithmonë biznesmeni është kujdesur që ta bëjë këtë ditë të saj nga më të paharrueshmet.

‘Përqafime, puthje dhe shumë urime për ditëlindjen’ ka shkruar Angela në postimin ku shfaqet mjaft provokuese krah partnerit të saj.

Në dallim nga ditëlindjet e saj nuk ka dhurata që kushtojnë miliona, por është mjaftur me një tortë, të paktë të bëra publike. Dragosi dhe Angela janë duke jetuar  momentet e tyre më të ëmbla.