Demi Rose publikon sërish foto nudo, e ‘konsideron’ veten engjëll

78

Demi Rose nuk po ndalon së pozuari nudo. Modelja e famshme, Demi Rose, duket se nuk i duron fare rrobat.

Ajo shpesh publikon foto ku shfaqet joshëse në bikini, mirëpo pozon edhe pa to fare.

Kohët e fundit e kemi parë duke publikuar imazhe ku tregon format trupore krejtësisht lakuriq dhe tani e ka publikuar një foto e cila me gjasë është marrë nga arkiva.

Demi këtij imazhi i ka vendosur krahët e një engjëlli pasi të tillë po e konsideron veten.

Image