Del fotografia e parë e të dashurit të Genta Ismailit

422
Sigal

Prej disa ditësh, në media kanë qarkulluar foto e video të këngëtares Genta Ismajli me partnerin e saj të ri, një biznesmen turk.

Ai quhet Husen, është 39 vjeç dhe jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij.

Në rrjet qarkulloi një video e Gentës dhe Husen-it teksa kërcenin së bashku në një club nate dhe dukej se kishin shumë kimi me njëri-tjetrin.

Mirëpo, ende nuk e kishim parë portretin e plotë të biznesmenit, derisa në media qarkulloi një foto e dyshes ku të dy dukeshin shumë qartë.