Dalin pamje nga dasma madhështore e Elseid Hysaj

649
Sigal

Elseid Hysaj dhe Fiorenza Lekstakaj i kanë dhënë fund beqarisë. Më 22 qershor ata u martuan me duke bërë një dasmë përrallorë në kalanë e Shkodrës.

Futbollisti i kombëtares shqiptare orë më parë ka publikuar fotografinë e parë nga dasma, në imazhin e publikuar ai shkroi : “Unë të zgjodha ty”, – ku shihet duke e puthur bashkëshorten.

Elseidi ka zgjedhur jo rastësisht Kalanë e Rozafës, në vendlindjen e tij, në Shkodrën e bukur dhe me histori, kapiteni i kombëtares shqiptare ka vendosur ta memorizojë këtë moment si më të bukurin në jetën e tij.