Çfarë ndodhi mes Ilda Bejlerit dhe Lukas Podolskit?

275

Ilda Bejleri është në kontakt të vazhdueshëm me yje të futbollit të kombëtares shqiptare, por jo vetëm. Moderatorja ka publikuar ditën e sotme në ‘Instastory’ një bisedë të shkurtër me futbollistin e njohur, Lukas Podolski.

Kohë më parë, ajo dhe Xherdan Shaqiri kanë realizuar një intervistë, ku i pranishëm ka qenë dhe Lukas. Pamjet e kësaj interviste, Ilda i ka publikuar si një kujtim. Futbollisti i kishte kthyer përgjigje nëpërmjet disa ‘emoji’ duke qeshur, ndërsa moderatorja e kishte ftuar për një intervistë të dytë.

“Kur Lukas Podolski të kthen përgjigje”, ka shkruar moderatorja mbi foton e bisedës, duke e cilësuar atë si një kampion botëror. 

Image