”Çfarë jam pa ty? Asgjë”, Xhensila ka një kërkesë speciale në ditëlindjen e Besit

466
Sigal

Bes Kallaku feston sot ditëlindjen e tij të 33-të. Siç dhe e prisnim një nga urimet më të bukura i ka ardhur publikisht nga gjysma e tij më e mirë, Xhensila Myrtezaj e cila ka hedhur disa rreshta në Instagram ku mes të tjerave i ka kërkuar Besit që të kalojë më shumë kohë me të dhe me të voglën e tyre pasi ato kanë shumë nevojë për praninë e tij.

Reagimi i Xhensilës:

Cfar jam pa ty? Asgje. Ne te mire dhe ne te keq ti gjithmone je krah meje. Ne cdo frymemarrje, ne cdo hap te jetes time, dhe ne cdo moment qe do jetoj, dua ta jetoj me ty pergjithmone.

Kjo ditelindje eshte magjike per ne. 33 vite jete, 33 vite buzeqeshje, shprese, miresi, besnikeri per kedo qe ka qene prane teje. Ky 33 vjetor te gjeti me te plotesuar se kurre me pare, ashtu sic e kishe imagjinuar veten qe ne vogeli.

E gjitha cka uroj per ty eshte shendet, une do perpiqem ta bej jeten tende sa me te qet dhe te bukur, ashtu sic ti gezon ditet ton. Te lutem qendro me ne pak me shume, me ne gocat qe kur te kaloj dhe pak kohe, do zihemi se kush te ka dhe kush te do me shume.