‘Çënar’ publikon foton e ëmbël me djalin, i ka ngjarë kaq shumë

478
Sigal

Tolga po e shijon atësinë.

Aktori turk, Tolgahan Sayisman, i cili për publikun shqiptar njihet si ‘Çënar’, është duke e shijuar në maksimum atësinë

Ai dhe Almeda Abazi janë prindër të një djali me të cilin shihet se po e argëtohen jashtëzakonisht shumë.

Para pak minutash ishte Tolga ai i cili e ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, imazh në të cilin shihet pranë djalit.

Kujtojmë se ata u bënë prindër në muajin maj të vitit që lamë pas.