Burri që grimoi Meghan-in dhe çmendi botën

509
Sigal

E gjithë bota foli për dasmën e saj, për fustanin dhe sidomos për grimin. Pikërisht grimieri, njëherësh miku i saj ka dhënë një intervistë.

Meghan është aktore, është edhe princeshë po në fund fare mbetet një vajzë si të gjitha ne kur vjen fjala për mënyrën si sillet me shokët e zemrës.

Grimieri Daniel Martin tregoi se si i erdhi ftesa për dasmë nga mikja e ngushtë. “Mesazhi i parë ishte: Hej, çfarë do bësh në 19 Maj. Mesazhi i dytë pastaj ishte një nuse dhe një dhëndër me emoji. Aty e kuptova përse bëhej fjalë”, tha ai. Duke shtuar që ishte një nder i madh të bënte makeup-in e saj.